Velonovietne

  • Šis velo stends ir ne tikai draudzīgs velosipēdistiem, bet arī draudzīgs dabai, jo ir aprīkots ar diviem saules paneļiem un ar velosipēda palīdzību griežamu ģeneratoru, kā rezultātā tiek nodrošināta pilnīgi autonomaelektroenerģija stenda iekārtām kā piemēram, elektro velosipēda uzlāde, apgaismojums, planšetdators, kurā ir iespējams iepaīsties ar stendu, elektrovelosipēdiem kā arī iespējams gūt nelielu ieskatu videi draudzīgā enerģijas ieguvē. Viena saules paneļa maksimālā jauda ir 250W, kas nozīmē ka vasaras mēnešos vidēji tiek saražota 1kWh vienas diennakts laikā un šī enerģija tālāk tiek novadīta uz akumulatoru, no kura tālāk tiek darbinātas elektroiekārtas.
  • Velo stenda planšetē ir iespējams interaktīvā logā redzēt konkrētā brīža ģeneratora un saules paneļu ražoto momentāno jaudu. Iespējams pārbaudīt savus spēkus, salīdzināt saules paneļu un velo ģeneratora ražoto jaudu un sajust kāds spēks jāpieliek lai darbinātu elektrolietas kuras ir uzskaitītas velostenda planšetē.
  • Šis videi draudzīgais velostends šobrīd atrodas Pilsrundālē, netālu no Rundāles piels pie Baltās mājas. Ikdienā šajā stendā var iepazīties ar elektrovelosipēdiem un videi draudzīgu elektroenerģijas ražošanu ka arī ir iespēja noīrēt un izmēģināt elektro velosipēdus. Uz velo stenda ir Bauskas un Rundāles novada kartes, kur var izplānot savu maršrutu un doties izbraukumā pie dabas.
  • Stendā vienlaikus var tikt novietoti pieci velosipēdi. Elektrovelosipēdu īpašniekiem šajā stendā ir iespējams uzlādēt savus braucamrīkus no saules paneļu saražotās enerģijas

 

SIA VA Latvia

Dārzciema iela 60E, Rīga, LV-1073

Epasts: [email protected]