Autoparka analīze

Vēlaties skaidrāk plānot sava uzņēmuma autoparka izmaksas? Vēlaties ieviest savā uzņēmumā elektromobiļus? Mēs jums varam palīdzēt!

Mūsu speciālisti veiks jūsu autoparka analīzi. Nosakot jūsu a/m dienas vidējo nobraukumu, maršrutus, stāvēšanas laiku un vietas, varēsim jums sniegt piemērotāko elektromobiļu risinājumu. Skaidri parādīsim vai jums ir iespējams savā uzņēmumā izmantot elektromobiļus un vai jums tas ir ekonomiski izdevīgi.

Latvijā elektromobiļi vēl nav plaši pazīstami un tāpēc daudziem Latvijas iedzīvotājiem ir izveidojies maldīgs priekšstats par šo automašīnu lietderīgumu un ekspluatācijas iespējām. Tāpēc VA Latvia ir izveidojis pakalpojumu, kura ietvaros mūsu speciālisti izpētot Jūsu esošo autoparku sniegs ar aprēķiniem un faktiem pamatotas atbildes uz jautājumiem: Vai man der elektromobilis?, Ko es iegūstu lietojot elektromobili?, kā arī cik un kurus mana autoparka transportlīdzekļus iespējams aizvietot ar elektromobiļiem? Mūsu speciālistu vidū ir diplomēti automobiļu inženieri, kas pārzina visus automašīnu ekspluatācijas aspektus un var veikt pilnvērtīgu autoparka izpēti. Tieši to pašu varētu teikt par elektrovelosipēdiem, kuri pagaidām Latvijā vēl nav iekarojuši savu nišu, bet citur pasaulē jau ir ļoti populāri un pieprasīti pārvietošanās līdzekļi tieši biznesa un pilsētas vidē.

VA Latvia var piedāvāt arī lielas ietilpības kravas mikroautobusus un veikt to apkopi. Bet varbūt jums izdevīgāks ir elektriskais velosipēds?

Sazinieties ar mums un mēs jums palīdzēsim optimizēt jūsu autoparku!

SIA VA Latvia

Dārzciema iela 60E, Rīga, LV-1073

Epasts: [email protected]