Sadarbības piedāvājums (Elektroauto uzlāde)

Aizvien lielāku popularitāti iegūst elektro automašīnas un nākamajam elektro auto pircējam aktuāli ir arī auto uzlādes iespējas. Daudzu gadu laikā esam uzkrājuši pieredzi e-mobilitātes sfērā. SIA VA Latvia nodarbojas ar elektro auto uzlādes staciju (EUS) tirdzniecību un pilnu servisa nodrošinājumu.  

Piedāvājam pilnu pakalpojumu klāstu – tirdzniecība, uzstādīšana, testēšana, uzturēšana, tehniskās palīdzības tālrunis, apkopes. Varam lepoties ar to, ka dotajā brīdī uzturam lielāko uzlādes satciju daudzumu un esam veikuši desmitiem uzlādes staciju uzstādīšanas. Mūsu EUS klāstā ietilpst EUS, kas paredzētas lietošanai privātās teritorijās, kā arī lietošanais publiskās vietās. Stacijas dažādiem jaudas režīmiem sākot ar 3,7 kW līdz 50 kW (ātrās uzlādes stacijas). Varianti un to izpildījums ir dažādi.

Izskatām iespēju veikt instalācijas, uzturēšanas darbus cita ražotāja uzlādes stacijai un sadarbības modeļi var būt dažādi. Piedāvājam sadarbības iespēju, lai klientam būtu pieejams pilns pakalpojumu klāsts auto+uzlāde.

Rakstiet un izrunāsim konkrētus sadarbības modeļus [email protected]

SIA VA Latvia

Dārzciema iela 60E, Rīga, LV-1073

Epasts: [email protected]