Elinta CityCharge Mini 2

2×22 kW. Divas Type 2 rozetes. RFID, OCPP, 3G

Iekārtas cena 2959 EUR

Uzstādīšanai pie sienas. Var tik izvietota iekštelpās vai zem klajas debess.

uzlādes stacijas maksimālā jauda ir 44 kW. Praksē reālā patērētā jauda būs zemāka. Piemēram, ja pie vienas uzlādes stacijas vienlaicīgi pieslēgtas divas mašīnas (eGolf, KIA, BMW i3, Hyundai Ionic) patērētā jauda būs 14kW. Var būt teorētiska iespēja, ka vienlaicīgi pieslēdzas, piemēram, 2 Teslas vai 2 Renault Zoe, tad, patērētā jauda pieaugs līdz 32 – 44 kW, ko uzlādes stacija spēs arī nodrošināt. Uzlādes stacijas iespējams pārslēgt režīmā, kur tiek ierobežota uzlādes maksimālā jauda, ja nepieciešams. Uzlādes stacija var automātiski pārslēgties uz 2 reiz zemāku jaudu, ja vienlaicīgi pieslēgti divi auto.

Pieslēguma pie CSDD norēķinu sistēmas izmaksas orientējoši ir 25EUR mēnesī.

Informācija par norēķinu sistēmām uzlādes stacijās.

Uzlādes stacija ir aprīkota ar 3G komunikācijas moduli, RFID karšu lasītāju un atbalsta standarta OCPP protokolu.

Sekojošas iespējas norēķinu sistēmas ieviešanai:

  • Stacijas īpašnieks izsniedz RFID kartes lietotājiem. Mēneša beigās piestāda rēķinu lietotājiem par iztērēto elektroenerģiju vai uzlādes laiku.
  • Lietotājs ar viedtālruni noskenē QR kodu, kas attēlots uz stacijas. Automātiski viedtālrunī tiek novirzīts uz norēķinu mājas lapu (angļu valodā), kur var apmaksāt pakalpojumu ievadot kredītkartes datus (līdzīgi, kā pirkumi internetā).
  • Tiek prognozēts, ka uzlādes stacijas varēs pieslēgt CSDD sistēmai, kas organizēs norēķinus. Uzlādēties varēs ar CSDD kartēm.

Visos gadījumos jāparedz izmaksas, kas saistītas ar pieslēgumu autorizācijas vai maksāšanas sistēmai. Mēs piedāvājam iekārtas pieslēgt BeEnergised vadības sistēmai. Izmaksas ir 25 EUR mēnesī, kas ietver arī komunikācijas (3G) izmaksas.

SIA VA Latvia

Dārzciema iela 60E, Rīga, LV-1073

Epasts: [email protected]